MENU

  Prsten z bílého zlata s modrým diamantem

  • Prsten z bílého zlata s modrým diamantem
  • Prsten z bílého zlata s modrým diamantem
  • Prsten z bílého zlata s modrým diamantem
  • XMAS Package

  Klasický zásnubní model ve variantě z bílého 14k zlata s modrým diamantem v briliantovém brusu. Tento neobvyklý odstín diamantu potěší všechny ženy, které obdivují originální šperky. Prohlédněte si také další zásnubní prsteny s barevnými diamanty.

  Prsten vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Případná první výměna velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  26 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0005022
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant modrý
  Brus kulatý
  Čistota SI
  Barva modrý
  Průměr 4 mm
  Váha 0.25 ct
  Váha 2.7 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.