MENU

Prsten ze žlutého 14k zlata s černým diamantem

  • Prsten ze žlutého 14k zlata s černým diamantem
  • Prsten ze žlutého 14k zlata s černým diamantem
  • Prsten ze žlutého 14k zlata s černým diamantem
  • Prsten ze žlutého 14k zlata s černým diamantem
  • XMAS Package

Klasický zásnubní design prstenu ze žlutého 14k zlata zdobí diamant v černé barvě. Tento méně tradiční odstín věčného drahokamu potěší zejména obdivovatelky originálních šperků. Nebojte se vybrat barevný diamant, skvěle se kombinuje s dalšími šperky.

Prsten vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Případná první výměna velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

15 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD k0169013
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant černý
Původ přírodní
Brus kulatý
Barva černý
Úpravy barvy
Průměr 4.0 mm
Váha 0.300 ct
Váha 1.46 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.