MENU

Zásnubní prsten s briliantem 0.8 ct v růžovém zlatě

  • Zásnubní prsten s briliantem 0.8 ct v růžovém zlatě
  • Zásnubní prsten s briliantem 0.8 ct v růžovém zlatě
  • Zásnubní prsten s briliantem 0.8 ct v růžovém zlatě
  • XMAS Package

Obdivujte dokonale zpracované detaily v tomto zásnubním prstýnku z růžového 14k zlata, do kterého je zasazen diamant laboratorního původu v kulatém briliantovém brusu. Tento jedinečně zářivý drahokam je uchycen pomocí 4 zdobených krapen, které nechávají vyniknout krásu kamene. Prsten se díky hranaté obroučce snadno kombinuje se snubními prstýnky.

Prsten vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Případná první výměna velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

93 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD R0875754
Materiál Růžové zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy LG diamant
Původ laboratorní
Brus kulatý
Čistota VS
Barva G
Průměr 6.0 mm
Váha 0.840 ct
Váha 2.55 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.