MENU

Zásnubní prsten ze žlutého 14k zlata s 0.5ct diamantem

  • Zásnubní prsten ze žlutého 14k zlata s 0.5ct diamantem
  • Zásnubní prsten ze žlutého 14k zlata s 0.5ct diamantem
  • Zásnubní prsten ze žlutého 14k zlata s 0.5ct diamantem
  • Zásnubní prsten ze žlutého 14k zlata s 0.5ct diamantem
  • XMAS Package

Obdivujte dokonale zpracované detaily v tomto zásnubním prstýnku ze žlutého 14k zlata, do kterého je zasazen 0.5ct diamant laboratorního původu v kulatém briliantovém brusu. Tento jedinečně zářivý drahokam je uchycen pomocí 4 zdobených krapen, které nechávají vyniknout krásu kamene. Prohlédněte si také další zásnubní prsteny z kolekce Le Grand.

Prsten vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Případná první výměna velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

32 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD R0922753
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant lab grown
Původ laboratorní
Brus kulatý
Čistota VS
Barva G
Průměr 5.0 mm
Váha 0.500 ct
Váha 2.20 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.