MENU

  Zlatý řetízek s kuličkou

  • Zlatý řetízek s kuličkou
  • Zlatý řetízek s kuličkou
  • Zlatý řetízek s kuličkou
  • Zlatý řetízek s kuličkou
  • XMAS Package

  Minimalistický řetízek ze 14k zlata doplňuje zlatá kulička o průměru 6 mm. Svým designem se tento šperk hodí k vrstvení více náhrdelníků na krku. Může být také skvělým dárkem, který díky své univerzálnosti udělá radost každé ženě.

  Náhrdelník pro vás vyrábíme v našem ateliéru v Praze a dodáváme ho včetně řetízku ze stejného kovu ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v dárkovém balení a s certifikátem pravosti.

  Dostupnost: doba dodání je 2 týdny

  4 400 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0539023
  Materiál Žluté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kamene
  Šířka 6 mm
  Výška 6 mm
  Váha 1.2 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.