MENU

  Řetízek venezia z růžového zlata v délce 42 cm

  • Řetízek venezia z růžového zlata v délce 42 cm
  • Řetízek venezia z růžového zlata v délce 42 cm
  • Řetízek venezia z růžového zlata v délce 42 cm
  • XMAS Package

  Jemný řetízek pro ženy vyrobený z růžového 14k zlata. Typ venezia patří mezi dámskými řetízky k těm nejoblíbenějším, z blízka působí jako řada drobných, navzájem propojených kostiček. Univerzální doplněk, který se dá nosit s přívěskem i samostatně. Skvěle se hodí k vrstvení s dalšími šperky na krk.

  V ateliéru KLENOTA nabízíme jemné minimalistické řetízky pro každý den. Jejich standardní délka je 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Šperk vám dopravíme zdarma v dárkovém balení a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  2 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k7013014
  Materiál Růžové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kamene
  Délka 420 mm
  Váha 0.80 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.