Výběru snubních prstenů věnuje většina párů spoustu času a pozornosti. Budou nás provázet celým společným životem, několik desítek let. Budeme se na ně dívat každý den. Najít ty pravé nemusí být jednoduché…

Někdo se rozhoduje podle barvy zlata nebo podle designu. Některé páry vybírají sladěné sady, jiné raději volí dámský i pánský prsten zvlášť přesně podle svých představ. Abychom usnadnili hledání i těm, kteří se v širokém výběru snubních prstenů možná trochu ztrácejí, připravili jsme v naší nabídce několik nových kategorií podle stylu.

Klasické snubní sady

Na ty, kteří preferují tradiční podobu snubních prstýnků, čekají desítky souprav v nadčasovém designu: od klasických lesklých přes speciálně povrchově upravené obroučky až po sety se zářivým dámským prstýnkem zdobeným diamanty.

PROHLÉDNOUT KLASICKÉ SADY

Luxusní snubní sady

Výběr výjimečných svatebních setů uspokojí i ty nejnáročnější. Obsahuje především zářivé prsteny zdobené jedním výrazným, několika většími nebo celou řádkou drobných diamantů. Pro tradičnější vzhled volte klasické eternity designy, pro naprosto oslnivý dojem se hodí například dvojitý prsten s překřížením nebo sada s diamantem v obdélníkovém brusu bageta.

PROHLÉDNOUT LUXUSNÍ SADY

Minimalistické snubní sady

Pro páry, které si na luxus a okázalost moc nepotrpí a hledají spíše decentní a praktické šperky, jsme připravili výběr souprav v minimalistickém designu. Najdete v něm jak zcela jednoduché úzké obroučky, tak zajímavější modely s diamanty či netradičním tvarem.

PROHLÉDNOUT MINIMALISTICKÉ SADY

Originální snubní sady

I ten nejtradičnější ze všech šperků se dá pojmout osobitě a neotřele. Zaujmou organické i geometrické tvary, speciální povrchové úpravy satin či stardust, ruční vrypy a diamanty v méně známých brusech.

PROHLÉDNOUT ORIGINÁLNÍ SADY