Tak jako jeden druhého, i snubní prsteny si vybíráme na celý život. Symbolizují lásku, závazek a společnou budoucnost. Pro muže jde často o jediný šperk, který kdy bude nosit. I pro ženu má tento prstýnek zcela jedinečný význam.

A právě takové jsou snubní prsteny KLENOTA – láska na celý život. Vyrobené z nejkvalitnějších kovů, zdobené diamanty, v nadčasovém designu...

Ona a on: dva originály tvoří dokonalý pár

Muž a žena se od sebe v mnoha ohledech liší a zároveň je může spojovat silné pouto. Při navrhování a výrobě snubních prstenů na to vždy myslíme. Výsledný pár má různý vzhled i vlastnosti.

Pánský prsten musí být zejména pohodlný, praktický a moderní. Specializujeme se proto na odolné povrchy, které se hodí i pro muže s aktivnějším stylem života. Dámskému prstenu dodávají výjimečnost a hodnotu zářivé diamanty. Měl by být elegantní a skvěle se hodit k zásnubnímu prstenu i dalším šperkům, které žena nosí.

Všechny tyto prsteny se samozřejmě dají nosit i samostatně, ne jen jako snubní.

Vyberte si podle svého stylu

Nestárnoucí klasika

Dáváte přednost jemné, jednoduché eleganci? V tom případě zvolte minimalistické obroučky, pro muže v čistém designu, pro ženu nenápadně zdobené jedním či několika diamanty. Máme pro vás snubní sady ve žlutém, bílém i růžovém zlatě.

Klasické snubní prsteny Klasické snubní prsteny Klasické snubní prsteny

Jedinečný pár

Máte oba spíše dobrodružnou povahu a rádi zkoušíte nové věci? Pak možná hledáte spíše něco netradičního. Prohlédněte si sady prstýnků s originální úpravou povrchu – pískované, rýhované, matné... Všechny tyto úpravy se dělají ručně a každý prsten je tak opravdu jedinečný originál.

Jak vybrat snubní prsteny rýhované snubní prsteny Jak vybrat snubní prsteny

Výjimečný luxus

Pokud si rádi dopřáváte jen to nejlepší, sáhněte po diamantech. Bohatě zdobený dámský snubní prsten ruku nádherně rozzáří.

Diamantové snubní prsteny Luxusní snubní prsteny Snubní prsteny s diamanty

Protiklady se přitahují

Možná jste každý úplně jiný, a přesto tvoříte skvělý pár. I vaše prsteny mohou být takové. Nenechte se svazovat konvencemi a popusťte uzdu fantazii. Tu pravou kombinaci si můžete zvolit jen a jen vy.

unikátní kombinace snubních prstenů unikátní kombinace snubních prstenů unikátní kombinace snubních prstenů

Prsteny vyrobíme přesně podle vašich představ

Šperky vyrábíme ručně v našem ateliéru v centru Prahy. Můžeme se tedy plně přizpůsobit vašim přáním ohledně velikosti, tloušťky, šířky a oblosti prstenu i finální úpravy kovu. Rádi vám poradíme s výběrem a prodiskutujeme vaše představy o perfektních snubních prstenech.

Nakupujte v klidu a s jistotou

Vše od výběru až po objednávku můžete zařídit on-line z pohodlí domova. Pokud preferujete osobní návštěvu, jsme vám k dispozici na adrese Bílkova 19, Praha 1 každý všední den a po předchozí domluvě i v sobotu.

Prsteny pro vás vyrobíme na zkoušku ve finální podobě. Zkouška může proběhnout u nás v ateliéru i u vás doma. Ušetříte tak v období svatebních příprav drahocenný čas. Samozřejmostí je doprava zdarma, certifikát pravosti a krásná dárková krabička. Garantujeme špičkovou kvalitu.