MENU

Napsali o nás

KLENOTA je mladá, ryze česká značka, která vznikla v roce 2008 z lásky k pravým šperkům. Všechny klenoty vyrábíme klasickými metodami ve vlastním ateliéru v srdci staré Prahy. Ideálem je pro nás jednoduchá nadčasová krása, ve které se zrcadlí styl, elegance, kvalita a jemná jedinečnost. Podporujeme zlatnické řemeslo a usilujeme o zachování této české tradice a její další rozvoj.

Jsme vidět v prestižních časopisech a médiích

MARIANNE: Přírodní kameny jako zdroj inspirace. Poznejte novou kolekci šperků KLENOTA

19. 7. 2021 – Když se řekne univerzální a nadčasový šperk, jako první se nám zřejmě vybaví pojmy zlato a minimalismus. To je určitě pravda, ale co když se zrovna blíží léto a my máme chuť na něco svěžího a barevného? V tu chvíli přichází na scénu šperky z minerálů. Ateliér KLENOTA přináší jejich novou interpretaci, která obsahuje nádech romantiky i luxusu.

HARPERS BAZAAR: Šperky z lásky - KLENOTA představuje novou kampaň

7. 6. 2021 – Šperky jsou mnohem více než jen obyčejný, byť překrásný artefakt. Stávají se naší neoddělitelnou součástí, která s časem nabývá na osobitosti. A přesně tak přemýšlí nad jejich výrobou šperkařský ateliér KLENOTA.

VOGUE: Průvodce online nákupy s VOGUE CS

23. 4. 2021 – Tipy na ověřené e-shopy, které poskytují i v době pandemie špičkový zákaznický servis. Mezi ně patří i KLENOTA, pro kterou je spokojenost zákazníků a potřeba být online prioritou.

MILE magazín: Svatba se šperky KLENOTA

17. 2. 2021 – Proč zvolit svatební šperky zrovna od ateliéru KLENOTA? A jaké symboly představují snubní prsteny? Dočtete se ve stylovém magazínu pro budoucí nevěsty, svatebčany nebo oslavence. 

HEROINE: Diamant ode mě pro mě? Jednoznačně ANO!

19. 10. 2020 - Článek o nezávislých, sebevědomých a nekonvenčních ženách, které si jdou za svými sny a diamanty si kupují samy. 

ELLE: Trend Alert - Nová kolekce šperků BEZEL 

18. 6. 2020 - Minimalismus ovládl svět módy - o slovo se hlásí zlaté náhrdelníky, prstýnky a náušnice v minimalistickém stylu. Inspirujte se novou kolekcí BEZEL, která je vytvořena pro svobodnou a sebevědomou ženu. 

FORBES: Vybudovala online šperkařství a navazuje na českou zlatnickou tradici

31. 1. 2019 – Pár slov o tom, proč se rozhodla prodávat šperky online a jaké to bylo, vybudovat vlastní klenotnickou dílnu, nyní již zcela soběstačnou.

LIDOVKY: Darování šperku je oslava. Tak o něm přemýšlím, když ho navrhuji, říká designérka

2. 2. 2019 – O tvorbě šperků od návrhu až po finální produkt, o trhu se šperky doma i v zahraničí a o tom, jak při výběru nešlápnout vedle.

TÝDEN: Tři platy za zásnubní prsten? Nesmysl, říká šperkařka

18. 1. 2019 – O nejnovějších módních trendech v oblasti šperků a o tom, proč by se tradice a tzv. pravidla neměly brát jako dogma.