Náramky právem patří k těm nejoblíbenějším šperkům. Jedním z důvodů je i to, že na rozdíl od náušnic a náhrdelníků si pohled na náramek může užít i ten (nebo spíš ta), kdo ho zrovna nosí. A tak ať už vybíráte dárek pro někoho blízkého, nebo si chcete udělat radost krásným a univerzálním doplňkem, stojí za to dát náramkům šanci. A pamatujte, že náramky přímo vybízejí k vrstvení, takže pokud váháte, který vybrat, můžete jich na ruce zkombinovat hned několik!

V nabídce ateliéru KLENOTA najdete šperky z vysoce kvalitních materiálů – a to platí i pro naše dámské náramky. Bílé, žluté a růžové zlato, diamanty a další drahokamy všech možných barev a nechybí samozřejmě ani sladkovodní a mořské perly… Kvalitní materiály zaručují, že vám vybraný šperk bude dělat radost opravdu hodně dlouho.

Náramek z bílého zlata s diamanty - KLENOTA

Není náramek jako náramek

Pojďme si nyní velmi stručně shrnout, mezi jakými typy náramků můžete vybírat. Abychom to nekomplikovali, rozdělíme si je velmi jednoduše: na řetízkové, pevné a perlové.

Řetízkové náramky působí jemněji, ocení je zejména milovnice minimalismu. Je s nimi ovšem nutné zacházet trochu opatrně, aby se nepřetrhly. Oproti tomu pevné náramky zaujmou masivnějším dojmem, hodí se především pro ženy s láskou k výrazným doplňkům. Perly představují nadčasovou klasiku, i ony ovšem vyžadují speciální péči.

Náramek z růžového zlata s diamantem v srdíčku - KLENOTA

Prohlédněte si ty nejoblíbenější

Načerpejte inspiraci v našem výběru toho nejlepšího z náramků KLENOTA:

Řetízkový náramek s barevným diamantem

Náramek z bílého zlata s černým diamantem - KLENOTA

Náramek s jednoduchým křížkem

Náramek z bílého zlata s křížkem - KLENOTA

Pevný flexi náramek s nádechem hravosti

Náramek z bílého zlata s kuličkami - KLENOTA

Řetízkový náramek s diamanty

Náramek z růžového zlata s diamanty - KLENOTA

Náramek s bílou perlou

Zlatý náramek se sladkovodní perlou - KLENOTA

Náramek, který je zčásti řetízkový a zčásti pevný

Zlatý náramek s diamantem - KLENOTA

Náramek s barevným přírodním drahokamem

Náramky z bílého zlata s drahokamy - KLENOTA