Je to jedna z nejdůležitějších otázek, které člověk v životě položí – nebo naopak uslyší. Ať už to bude v lese, na pláži, doma na gauči, v luxusní restauraci nebo třeba v supermarketu… „Vezmeš si mě?“ Těmito slovy začíná nejen nová kapitola vašeho vztahu, ale i vašeho života. Jako třešnička na dortu může tuto otázku doprovodit také zářivý zásnubní prsten, který se stane krásnou připomínkou této významné chvíle.

V naší nabídce najdete klasické i originální prstýnky. Jistě tedy vyberete to pravé. Pokud si nevíte rady, vsaďte na nadčasovou klasiku: jednoduchý zlatý prstýnek s briliantem. Možná ale hledáte něco originálního, něco tak výjimečného, jako je vaše vyvolená. Inspiraci načerpáte v naší galerii jedinečných zásnubních prstýnků KLENOTA. Skrývají se v ní luxusní diamantové prsteny, oblíbené HALO designy a pro milovnice pestrých šperků také zásnubní prstýnky s drahokamy či barevnými diamanty.

S výběrem vám rádi poradíme a při osobní návštěvě našeho ateliéru si můžete různé typy prstýnků přímo prohlédnout.


Galerie

Zásnubní prsten z bílého zlata se 3 diamanty Diamantový zásnubní prsten z bílého zlata Zásnubní prsten z bílého zlata s diamanty ve tvaru oválu a srdce Zásnubní prsten s briliantem v bílém a žlutém zlatě Zásnubní prsten HALO s akvamarínem a diamanty v bílém zlatě Diamantový HALO zásnubní prsten v bílém zlatě Diamantový HALO zásnubní prsten v bílém zlatě Diamantový HALO zásnubní prsten v bílém zlatě Zásnubní prsten HALO s modrým a čirými diamanty v bílém zlatě Diamantový HALO zásnubní prsten ve žlutém zlatě Diamantový zásnubní prsten ze žlutého zlata Diamantový zásnubní prsten ze žlutého zlata Diamantový HALO zásnubní prsten v bílém zlatě