MENU

  Zlatý snubní prsten pro ženy

  • Zlatý snubní prsten pro ženy
  • XMAS Package

  Dámský snubní prstýnek ze žlutého 14k zlata v klasickém designu. Díky kombinaci jednoduché krásy a praktičnosti se perfektně hodí ke každodennímu nošení. Ocení ho proto i ty ženy, které běžně šperky nenosí.

  Prsten vyrábíme ručně v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Rytina je zahrnuta v ceně. Text rytiny a požadovanou velikost můžete uvést do poznámky v objednávce nebo je upřesnit později. Doprava zdarma, luxusní krabička, certifikát pravosti a možnost vyzkoušení jsou samozřejmostí.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  8 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0435253
  Materiál Žluté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Povrch LESK
  Drahokamy Bez kamene
  Šířka 2.5 mm
  Váha 2.3 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.