MENU

Náramek s tanzanity

  • NÁRAMEK S TANZANITY - FLEXI NÁRAMKY - NÁRAMKY
  • NÁRAMEK S TANZANITY - FLEXI NÁRAMKY - NÁRAMKY
  • NÁRAMEK S TANZANITY - FLEXI NÁRAMKY - NÁRAMKY
  • XMAS Package

Flexi náramek vyrobený z bílého 14k zlata zdobí dva tanzanity v brusu kapky. Tyto oblíbené drahokamy nabývají odstínů bouřkově modré až fialové, jejich tón určuje i různý typ světla. Flexi náramky jsou oblíbené pro svou pohodlnost i univerzálnost. Skvěle se kombinují a hodí se i k hodinkám.

Náramek vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy standardně ve velikostech S (odpovídá délce 16 cm) a M (odpovídá délce 18 cm), za příplatek také ve velikosti L (odpovídá délce 20 cm). Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách náramků najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

25 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD K0610012
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Tanzanit
Původ přírodní
Brus kapka (pear)
Šířka 4 mm
Výška 6 mm
Váha 0.9 ct
Váha 3.6 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.

KLENOTA české diamantové šperky


Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.