MENU

Tanzanitový náhrdelník s perlami

  • Tanzanitový náhrdelník s perlami
  • Tanzanitový náhrdelník s perlami
  • Tanzanitový náhrdelník s perlami
  • XMAS Package

Náhrdelník z fasetovaných tanzanitů a perel zdobí 10 jemných kuliček ze 14k zlata. Kombinace fialových tanzanitů a lesklých perel je velmi slušivá. Tanzanity navíc díky fasetování získávají nádherný třpyt a jedinečnou barvu. Jedná se o skvělou volbu pro ty, kteří mají rádi netradiční avšak elegantní šperky.

Náhrdelník vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

15 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD k8008023
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Tanzanit
Průměr 3.0-3.5 mm
Perly Sladkovodní
Tvar kulatý
Barva bílá
Průměr 3.5-4.5 mm
Délka 430 mm
Váha 8.7 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.