MENU

  Přívěsek křížek s černým diamantem v bílém zlatě

  • Přívěsek křížek s černým diamantem v bílém zlatě
  • XMAS Package

  Originální náhrdelník ve tvaru kříže, který zaujme především kombinací bílého 14k zlata a kulatého černého diamantu, který je zasazen uprostřed přívěsku. Nadčasový doplněk pro každodenní nošení i speciální příležitosti. Dá se skvěle vrstvit s dalšími šperky na krk.

  Náhrdelník pro vás vyrábíme v našem ateliéru v Praze a dodáváme ho včetně řetízku ze stejného kovu ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v dárkovém balení a s certifikátem pravosti.

  Dostupnost: doba dodání je 2 týdny

  6 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0541022
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant černý
  Brus kulatý
  Průměr 1.3 mm
  Váha 0.01 ct
  Šířka 7 mm
  Výška 14 mm
  Váha 1.4 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.