MENU

Náhrdelník srdce s rhodolitem v růžovém zlatě

  • Náhrdelník srdce s rhodolitem v růžovém zlatě
  • Náhrdelník srdce s rhodolitem v růžovém zlatě
  • Náhrdelník srdce s rhodolitem v růžovém zlatě
  • XMAS Package

Na jemném řetízku typu rolo dlouhém 38 cm, vyrobeném z růžového 14k zlata, je za dvě očka napevno uchycen rhodolit ve tvaru srdce, růžovočervený až vínový drahokam z rodiny granátů. Barvami i motivem se tento náhrdelník skvěle hodí jako romantický dárek z lásky, například k výročí nebo Valentýnu.

Náhrdelník vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

7 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD k0730034
Materiál Růžové zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Rhodolit
Původ přírodní
Brus srdce
Šířka 5.0 mm
Výška 5.0 mm
Váha 0.467 ct
Délka 380.00 mm
Váha 1.30 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.