MENU

  Náhrdelník z růžového zlata s rhodolitem

  • Náhrdelník z růžového zlata s rhodolitem
  • Náhrdelník z růžového zlata s rhodolitem
  • Náhrdelník z růžového zlata s rhodolitem
  • XMAS Package

  Elegantní náhrdelník z růžového 14k zlata zaujme červeno-vínovým rhodolitem, méně známým drahokamem z rodiny granátů. Jeho barvu krásně podtrhuje brus typu cushion. Perfektní dárek pro romantické duše.

  Náhrdelník vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  16 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0693054
  Materiál Růžové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Rhodolit
  Brus cushion
  Šířka 6.0 mm
  Výška 6.0 mm
  Váha 1.1 ct
  Váha 2.7 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.