MENU

Náhrdelník s tanzanitem a brilianty v bílém zlatě

  • NÁHRDELNÍK S TANZANITEM A BRILIANTY V BÍLÉM ZLATĚ - NÁHRDELNÍKY S TANZANITEM - NÁHRDELNÍKY
  • NÁHRDELNÍK S TANZANITEM A BRILIANTY V BÍLÉM ZLATĚ - NÁHRDELNÍKY S TANZANITEM - NÁHRDELNÍKY
  • NÁHRDELNÍK S TANZANITEM A BRILIANTY V BÍLÉM ZLATĚ - NÁHRDELNÍKY S TANZANITEM - NÁHRDELNÍKY
  • XMAS Package

Náhrdelník z bílého 14k zlata s tanzanitem v brusu trilion. Tento neobvyklý brus tanzanitu velmi sluší. Vynikne tím jeho neobvyklá hloubka a krásná modrofialová barva. Centrální kámen je obklopen brilianty, které náhrdelníku dodávají klasický třpyt a celkovou kompozici tak skvěle doplňují. Prohlédněte si také další šperky z této sady.

Náhrdelník je vyroben ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej včetně řetízku ze stejného kovu. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci

Dostupnost: vyrobíme do 3 týdnů

16 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD K0676022
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Tanzanit
Původ přírodní
Brus trillion
Šířka 4.0 mm
Výška 4.0 mm
Váha 0.25 ct
Diamant
Původ přírodní
Brus kulatý
Čistota SI
Barva G
Průměr 1.0 mm
Váha 0.075 ct
Délka 420.00 mm
Váha 1.65 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.

KLENOTA české diamantové šperky

Diamantové šperky

Diamant jakožto nejtvrdší přírodní materiál najdeme na nejvyšší příčce Mohsovy stupnice s číslem 10. Díky svým jedinečným vlastnostem si udržuje krásný vzhled i při minimální péči.

HODNOCENÍ: Při hodnocení a certifikaci diamantů se posuzují jejich základní parametry, tzv. 4C: brus (cut), čistota (clarity), barva (color) a hmotnost (carat). Ve špercích KLENOTA využíváme standardně diamanty v kvalitě SIG (téměř bezbarvé s inkluzemi zjistitelnými lupou), tedy kameny vysoké kvality.

HMOTNOST: Váha diamantu se udává v karátech (ct) s přesností na 2 desetinná místa. 1 ct = 0,2 g. U šperků s více diamanty a u náušnic vždy uvádíme celkovou hmotnost všech diamantů.

PÉČE: Diamant je odolný vůči mechanickému i chemickému poškození, dobře snáší i ultrazvuk. K čištění diamantových šperků použijte jemný kartáček a teplou mýdlovou vodu. 

diamantové šperky


Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.