MENU

Náhrdelník z bílého 14k zlata s topazem

  • Náhrdelník z bílého 14k zlata s topazem
  • Náhrdelník z bílého 14k zlata s topazem
  • Náhrdelník z bílého 14k zlata s topazem
  • Náhrdelník z bílého 14k zlata s topazem
  • XMAS Package

Tenká stužka z bílého 14k zlata jemně obtáčí modrý Swiss blue topaz v kulatém brusu a vytváří tak něžný romantický šperk. Minimalistický a přesto trendový design náhrdelníku, který ocení ženy všech věkových kategorií a zejména milovnice barevných drahokamů. Vytvořte krásnou soupravu a doplňte náhrdelník o jemný prsten nebo náušnice.

Náhrdelník je vyroben ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej včetně řetízku ze stejného kovu ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

8 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD N0066402
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Topaz
Původ přírodní
Brus kulatý
Průměr 3.00 mm
Váha 0.150 ct
Délka 420.00 mm
Váha 1.25 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.