MENU

Souprava z bílého zlata s topazy

  • Souprava z bílého zlata s topazy
  • Souprava z bílého zlata s topazy
  • Souprava z bílého zlata s topazy
  • Souprava z bílého zlata s topazy
  • Souprava z bílého zlata s topazy
  • XMAS Package

Souprava elegantních šperků z bílého 14k zlata, kterým dominuje symbol stužky jemně obtáčející zářivý Swiss blue topaz v kulatém brusu. Minimalistický a přesto trendový design této soupravy potěší každou ženu. V setu najdete přívěsek s řetízkem a náušnice se zapínáním na dámský patent.

Soupravy vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Jedná se o designově ladící šperky, u kterých garantujeme stejnou barvu i kvalitu drahokamů či perel. Soupravu vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

19 600 Kč Dotaz na zboží
KÓD S0066402
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Topaz
Původ přírodní
Brus kulatý
Průměr 3.00 mm
Váha 0.450 ct
Délka 420.00 mm
Váha 3.3 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.