MENU

Přívěsek ve tvaru srdíčka s topazem v růžovém 14k zlatě

  • Přívěsek ve tvaru srdíčka s topazem v růžovém 14k zlatě
  • Přívěsek ve tvaru srdíčka s topazem v růžovém 14k zlatě
  • Přívěsek ve tvaru srdíčka s topazem v růžovém 14k zlatě
  • XMAS Package

Na jemném řetízku typu rolo, vyrobeném z růžového 14k zlata, je za jedno očko zavěšený přívěsek s London blue topazem ve tvaru srdce. Barvami i motivem se tento náhrdelník skvěle hodí jako dárek z lásky. Prohlédněte si také další srdíčkové šperky z této řady a sestavte si vlastní soupravu!

Náhrdelník je vyroben ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej včetně řetízku ze stejného kovu ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci

Dostupnost: doba dodání je 2 až 4 týdny

7 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD K0730274
Materiál Růžové zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Topaz
Původ přírodní
Brus srdce
Šířka 5.0 mm
Výška 5.0 mm
Váha 0.550 ct
Šířka 5 mm
Délka 420.00 mm
Váha 1.40 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.