MENU

Visací náušnice s topazovými srdíčky v růžovém zlatě

  • Visací náušnice s topazovými srdíčky v růžovém zlatě
  • Visací náušnice s topazovými srdíčky v růžovém zlatě
  • Visací náušnice s topazovými srdíčky v růžovém zlatě
  • XMAS Package

Náušnice ze 14k růžového zlata zdobené mini přívěsky se sytými London blue topazy ve tvaru srdce. Skvěle se hodí jako originální dárek z lásky, například k výročí nebo k Valentýnu. Prohlédněte si také další srdíčkové šperky z této řady a sestavte si vlastní soupravu!

Náušnice vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a zapínání náušnic najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 2 až 4 týdny

10 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD K0730294
Materiál Růžové zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Topaz
Původ přírodní
Brus srdce
Šířka 5.0 mm
Výška 5.0 mm
Váha 1.100 ct
Váha 1.9 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.