MENU

Náhrdelník se zeleným vltavínem ve žlutém zlatě

  • Náhrdelník se zeleným vltavínem ve žlutém zlatě
  • Náhrdelník se zeleným vltavínem ve žlutém zlatě
  • Náhrdelník se zeleným vltavínem ve žlutém zlatě
  • XMAS Package

Náhrdelník ze žlutého 14k zlata zdobí kulatý vltavín, který je pevně zavěšen na řetízku typu rolo dlouhém 42 cm. Náhrdelník se skvěle kombinuje s dalšími šperky a přívěsky na krk. Tip na dárek, který potěší všechny milovnice přírodních drahokamů.

Náhrdelník vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

6 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD k0788033
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Vltavín
Původ přírodní
Brus kulatý
Průměr 4.5 mm
Váha 0.300 ct
Šířka 4.5 mm
Délka 420 mm
Váha 1.3 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.