MENU

  Náramek z bílého zlata se žlutým diamantem

  • Náramek z bílého zlata se žlutým diamantem
  • Náramek z bílého zlata se žlutým diamantem
  • Náramek z bílého zlata se žlutým diamantem
  • XMAS Package

  Minimalistický řetízkový náramek vyrobený ze 14k bílého zlata zaujme jemně žlutým kulatým diamantem. Perfektní tip na dárek pro milovnice kvalitních barevných kamenů. Díky jedinečným vlastnostem diamantu zůstane krásný celý život.

  Náramek pro vás vyrábíme v našem ateliéru v Praze ve standardní délce 18 cm. Pokud požadujete jinou délku nebo úpravu, můžete to uvést v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v dárkovém balení a s certifikátem pravosti.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  12 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0073092
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant žlutý
  Brus kulatý
  Čistota SI
  Barva žlutý
  Průměr 3.5 mm
  Váha 0.165 ct
  Váha 1.15 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.