MENU

Náramek z růžového zlata s topazem

  • Náramek z růžového zlata s topazem
  • Náramek z růžového zlata s topazem
  • Náramek z růžového zlata s topazem
  • XMAS Package

Minimalistický náramek zaujme netradiční kombinací barev. Je vyrobený ze 14k růžového zlata a zdobí ho jasně modrý kulatý topaz. Zajímavý doplněk pro každodenní nošení i zvláštní příležitosti.

Náramek je vyroben ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy ve standardní délce 18 cm. Požadujete-li jinou délku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Náramek vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách náramků najdete v našem průvodci

 

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

6 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD K0073064
Materiál Růžové zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Topaz
Původ přírodní
Brus kulatý
Průměr 3.5 mm
Váha 0.2 ct
Délka 180 mm
Váha 1.10 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.