MENU

  Náramek z růžového zlata s topazem

  • Náramek z růžového zlata s topazem
  • Náramek z růžového zlata s topazem
  • XMAS Package

  Minimalistický náramek zaujme netradiční kombinací barev. Je vyrobený ze 14k růžového zlata a zdobí ho jasně modrý kulatý topaz. Zajímavý doplněk pro každodenní nošení i zvláštní příležitosti.

  Náramek pro vás vyrábíme v našem ateliéru v Praze ve standardní délce 18 cm. Pokud požadujete jinou délku nebo úpravu, můžete to uvést v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v dárkovém balení a s certifikátem pravosti.

  Dostupnost: doba dodání je 1 až 2 týdny

  4 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0073064
  Materiál Růžové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Topaz
  Brus kulatý
  Průměr 3.5 mm
  Váha 0.2 ct
  Váha 1.15 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.