MENU

  Elegantní zlatý prsten pro muže

  • Elegantní zlatý prsten pro muže
  • XMAS Package

  Nadčasový prsten ze žlutého 14k zlata. Hodí se skvěle jako pánský snubní prsten. Zajímavě zpracovaný tvar hran mu dodává velmi moderní nádech a zároveň z něj dělá praktický šperk pro každodenní nošení.

  Prsten vyrábíme ručně v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Rytina je zahrnuta v ceně. Text rytiny a požadovanou velikost můžete uvést do poznámky v objednávce nebo je upřesnit později. Doprava zdarma, luxusní krabička, certifikát pravosti a možnost vyzkoušení jsou samozřejmostí.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  7 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0438013
  Materiál Žluté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kamene
  Šířka 3.0 mm
  Váha 2.8 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.