MENU

  Moderní prsten z bílého zlata pro muže

  • Moderní prsten z bílého zlata pro muže
  • Moderní prsten z bílého zlata pro muže
  • XMAS Package

  Pánský prsten z bílého zlata s matným povrchem. Speciální úprava povrchu pískováním dodává prstenu matný, moderní vzhled, a navíc jej chrání proti poškrábání. Bílé zlato je jako univerzální barva vhodná pro všechny muže. Díky šířce 3 mm se hodí jako decentní snubní prsten pro něj.

  Prsten vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Rytiny provádíme s ohledem na šířku obroučky, proto se prosím informujte o možnostech rytí přímo pro konkrétní model, rádi vám poradíme. Případná první výměna velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  9 400 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0435092
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Povrch pískováno
  Profil půlkulatý
  Drahokamy Bez kamene
  Šířka 3.0 mm
  Váha 3.2 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.