MENU

  Pískovaný prsten z bílého zlata pro muže

  • Pískovaný prsten z bílého zlata pro muže
  • XMAS Package

  Pánský snubní prsten ze 14k bílého zlata. Speciální povrchová úprava mu dodává velmi moderní vzhled a vysokou odolnost. Tento prsten vydrží dlouho krásný a nepoškrábe se. Hodí se proto hlavně pro praktické muže s aktivním životním stylem.

  Prsten vyrábíme ručně v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Rytina je zahrnuta v ceně. Text rytiny a požadovanou velikost můžete uvést do poznámky v objednávce nebo je upřesnit později. Doprava zdarma, luxusní krabička, certifikát pravosti a možnost vyzkoušení jsou samozřejmostí.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  12 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0435022
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kamene
  Šířka 4.0 mm
  Váha 4.2 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.