MENU

  Tanzanitový prsten z bílého 14k zlata

  • Tanzanitový prsten z bílého 14k zlata
  • Tanzanitový prsten z bílého 14k zlata
  • XMAS Package

  Jemný prstýnek s tanzanitem vyrobený z bílého 14k zlata. Klasický zásnubní design je zde mimořádně ve variantě s bouřkově modrým tanzanitem, který prstenu dodává punc originality. Vhodný je zejména pro zásnuby, ale jako dar potěší i při jiné příležitosti.

  Prsten pro vás vyrábíme ručně v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Velikost můžete uvést v objednávce nebo ji upřesnit později, případná první úprava je bezplatná. Doprava zdarma, dárková krabička a certifikát pravosti jsou samozřejmostí.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  8 400 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0169042
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Tanzanit
  Brus kulatý
  Průměr 4.0 mm
  Váha 0.250 ct
  Váha 1.6 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.