MENU

Prsten s London topazem v růžovém zlatě

  • Prsten s London topazem v růžovém zlatě
  • Prsten s London topazem v růžovém zlatě
  • Prsten s London topazem v růžovém zlatě
  • Prsten s London topazem v růžovém zlatě
  • XMAS Package

Neobvyklý prsten ze 14karátového růžového zlata s tmavě modrým londýnským topazem oválného brusu. Vintage design prstenu se k neobvyklému tmavému topazu skvěle hodí. Prsten je netradičně elegantní a jistě potěší všechny obdivovatele barevných drahokamů.

Prsten vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Případná první výměna velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

10 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD R0248434
Materiál Růžové zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Topaz
Původ přírodní
Brus ovál
Šířka 5 mm
Výška 7 mm
Váha 0.900 ct
Váha 2.00 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.