MENU

    Prstýnek s topazem ve tvaru srdce v bílém 14k zlatě

    • Prstýnek s topazem ve tvaru srdce v bílém 14k zlatě
    • Prstýnek s topazem ve tvaru srdce v bílém 14k zlatě
    • Prstýnek s topazem ve tvaru srdce v bílém 14k zlatě
    • XMAS Package

    Jednoduchý prstýnek z bílého 14k zlata zdobený nebeským topazem v odstínu Sky blue, který je vybroušen do tvaru srdce. Skvěle se hodí jako romantický dárek z lásky, potěší například k narození syna. Sluší mu to především jako solitéru, případně v kombinaci s minimalistickými prsteny z bílého zlata.

    Prsten pro vás vyrábíme ručně v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Velikost můžete uvést v objednávce nebo ji upřesnit později, případná první úprava je bezplatná. Doprava zdarma, dárková krabička a certifikát pravosti jsou samozřejmostí.

    Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

    8 900 Kč Dotaz na zboží
    KÓD k0730212
    Materiál Bílé zlato
    Ryzost 14 kt 585/1000
    Drahokamy Topaz
    Brus srdce
    Šířka 5.0 mm
    Výška 5.0 mm
    Váha 0.550 ct
    Váha 1.6 g

    Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

    Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.