MENU

  Topazové náušnice ve tvaru srdce v bílém zlatě

  • Topazové náušnice ve tvaru srdce v bílém zlatě
  • Topazové náušnice ve tvaru srdce v bílém zlatě
  • Topazové náušnice ve tvaru srdce v bílém zlatě
  • Topazové náušnice ve tvaru srdce v bílém zlatě
  • XMAS Package

  Peckové náušnice z bílého 14k zlata zdobí nebeské topazy v odstínu Sky blue, které jsou vybroušené do tvaru srdíček. Tyto jemné, roztomilé náušnice se hodí pro ženy všech věkových kategorií. Jako dárek potěší maminku i vnučku, budou totiž krásnou vzpomínkou na celý život.

  Náušnice vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a zapínání náušnic najdete v našem průvodci.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  6 400 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0730252
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Topaz
  Brus srdce
  Šířka 5.0 mm
  Výška 5.0 mm
  Šířka 5.0 mm
  Váha 1.0 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.

  Náušnice přesně pro vás

  Náušnice svou variabilitou předčí všechny ostatní šperky. Minimalistické pecky, drobné dětské náušničky, visací náušnice s diamanty či drahokamy i velké zlaté kruhy… Množství druhů náušnic odpovídá také pestrý výběr typů zapínání. Každý šperk vytváříme tak, aby se co nejpohodlněji nosil a dobře seděl. Rádi ovšem vyjdeme vstříc vašim přáním. Pokud máte jakýkoliv požadavek na úpravu vybraných náušnic, informujte nás o tom, prosím, v poznámce u objednávky nebo nás kontaktujte.

  Váhu šperku i jednotlivých drahokamů vždy uvádíme celkovou za obě náušnice.