MENU

Souprava náušnic a náhrdelníku s topazem ve tvaru srdce

  • Souprava náušnic a náhrdelníku s topazem ve tvaru srdce
  • Souprava náušnic a náhrdelníku s topazem ve tvaru srdce
  • Souprava náušnic a náhrdelníku s topazem ve tvaru srdce
  • Souprava náušnic a náhrdelníku s topazem ve tvaru srdce
  • XMAS Package

Objevte hravé šperky, které potěší ženy všech generací! Souprava puzetových náušnic a náhrdelníku z bílého 14k zlata zaujme něžnými Sky blue topazy vybroušenými do tvaru srdce. Minimalistický design nechává vyniknout krásu kamene a přímo vybízí k vrstvení a kombinování. K dispozici jsou také další barevné varianty.

Soupravy vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Jedná se o designově ladící šperky, u kterých garantujeme stejnou barvu i kvalitu drahokamů či perel. Soupravu vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

14 800 Kč Dotaz na zboží
KÓD S0730462
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Topaz
Původ přírodní
Brus srdce
Šířka 5.00 mm
Výška 5.00 mm
Váha 1.100 ct
Délka 380.00 mm
Váha 2.30 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.