MENU

Přívěsek ve tvaru srdíčka s jemným topazem v bílém zlatě

  • Přívěsek ve tvaru srdíčka s jemným topazem v bílém zlatě
  • Přívěsek ve tvaru srdíčka s jemným topazem v bílém zlatě
  • Přívěsek ve tvaru srdíčka s jemným topazem v bílém zlatě
  • Přívěsek ve tvaru srdíčka s jemným topazem v bílém zlatě
  • XMAS Package

Na jemném, 42 cm dlouhém řetízku typu rolo, vyrobeném z bílého 14k zlata, je za jedno očko zavěšený jemný přívěsek s nebeským topazem v odstínu Sky blue, který je ve tvaru srdce. Barvami i motivem se tento náhrdelník skvěle hodí jako dárek z lásky, například k výročí nebo k narození dítěte.

Náhrdelník vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

8 400 Kč Dotaz na zboží
KÓD k0730222
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Topaz
Brus srdce
Šířka 5.0 mm
Výška 5.0 mm
Váha 0.550 ct
Šířka 5 mm
Délka 420 mm
Váha 1,4 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.