MENU

  Prsten s vltavínem ve žlutém zlatě

  • Prsten s vltavínem ve žlutém zlatě
  • Prsten s vltavínem ve žlutém zlatě
  • Prsten s vltavínem ve žlutém zlatě
  • XMAS Package

  Výrazný prsten ze žlutého 14k zlata zdobený nepřehlédnutelným temně zeleným vltavínem o rozměrech 8 × 8 mm. Díky brusu typu cushion krásně vyniká jeho sytá barva. Skvělý tip na dárek pro ženy s láskou k českým drahokamům i zajímavá volba pro zásnuby.

  Prsten pro vás vyrábíme ručně v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Velikost můžete uvést v objednávce nebo ji upřesnit později, případná první úprava je bezplatná. Doprava zdarma, dárková krabička a certifikát pravosti jsou samozřejmostí.

  Dostupnost: doba dodání je 1 až 2 týdny

  16 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0691063
  Materiál Žluté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Vltavín
  Brus cushion
  Šířka 8.0 mm
  Výška 8.0 mm
  Váha 1.70 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.