MENU

Prsten s cushion vltavínem ve žlutém zlatě

  • Prsten s cushion vltavínem ve žlutém zlatě
  • Prsten s cushion vltavínem ve žlutém zlatě
  • Prsten s cushion vltavínem ve žlutém zlatě
  • XMAS Package

Jednoduchý prstýnek ze žlutého 14k zlata zdobí výrazný zelený vltavín v brusu cushion o rozměrech 6 × 6 mm. Skvělý tip na dárek pro ženy s láskou k typicky českým přírodním drahokamům a hřejivým tónům, případně originální volba pro zásnubní prsten k žádosti o ruku.

Prsten vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Případná první výměna velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

 

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

12 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD k0690073
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Vltavín
Původ přírodní
Brus cushion
Šířka 6.0 mm
Výška 6.0 mm
Váha 0.85 ct
Váha 2.20 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.