MENU

Set diamantových prstenů v růžovém zlatě

  • SET DIAMANTOVÝCH PRSTENŮ V RŮŽOVÉM ZLATĚ - SADY SNUBNÍCH A ZÁSNUBNÍCH PRSTENŮ - ZÁSNUBNÍ PRSTENY
  • SET DIAMANTOVÝCH PRSTENŮ V RŮŽOVÉM ZLATĚ - SADY SNUBNÍCH A ZÁSNUBNÍCH PRSTENŮ - ZÁSNUBNÍ PRSTENY
  • SET DIAMANTOVÝCH PRSTENŮ V RŮŽOVÉM ZLATĚ - SADY SNUBNÍCH A ZÁSNUBNÍCH PRSTENŮ - ZÁSNUBNÍ PRSTENY
  • XMAS Package

Luxusní svatební souprava ze 14k růžového zlata. Zásnubní prstýnek zdobí zářivý lab grown diamant v oblíbeném čtvercovém brusu princess. Díky minimalistickému designu postaveném na čistých liniích centrální drahokam skvěle vynikne. Snubní eternity prsten, osazený kolem dokola čirými přírodními brilianty, zaujme výrazným třpytem. Tento nadčasový set potěší i ty nejnáročnější.

Počet a velikost diamantů na snubním prstenu se může lišit dle požadované velikosti. Níže uvedené parametry platí pro velikost 53. Cena v jiné velikosti na vyžádání.

Prsteny vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Případná první výměna velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

Dostupnost: vyrobíme do 3 týdnů

98 300 Kč Dotaz na zboží
KÓD S0877754
Materiál Růžové zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant lab grown
Původ laboratorní
Brus princess
Čistota VS
Barva G
Šířka 5.00 mm
Výška 5.00 mm
Váha 0.760 ct
Diamant
Původ přírodní
Brus kulatý
Čistota SI
Barva G
Průměr 2.00 mm
Váha 0.840 ct
Váha 3.80 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.

KLENOTA české diamantové šperky

Diamantové šperky

Diamant jakožto nejtvrdší přírodní materiál najdeme na nejvyšší příčce Mohsovy stupnice s číslem 10. Díky svým jedinečným vlastnostem si udržuje krásný vzhled i při minimální péči.

HODNOCENÍ: Při hodnocení a certifikaci diamantů se posuzují jejich základní parametry, tzv. 4C: brus (cut), čistota (clarity), barva (color) a hmotnost (carat). Ve špercích KLENOTA využíváme standardně diamanty v kvalitě SIG (téměř bezbarvé s inkluzemi zjistitelnými lupou), tedy kameny vysoké kvality.

HMOTNOST: Váha diamantu se udává v karátech (ct) s přesností na 2 desetinná místa. 1 ct = 0,2 g. U šperků s více diamanty a u náušnic vždy uvádíme celkovou hmotnost všech diamantů.

PÉČE: Diamant je odolný vůči mechanickému i chemickému poškození, dobře snáší i ultrazvuk. K čištění diamantových šperků použijte jemný kartáček a teplou mýdlovou vodu. 

diamantové šperky


Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.