MENU

Snubní prsteny wave ze žlutého 14k zlata

  • Snubní prsteny wave ze žlutého 14k zlata
  • Snubní prsteny wave ze žlutého 14k zlata
  • Snubní prsteny wave ze žlutého 14k zlata
  • Snubní prsteny wave ze žlutého 14k zlata
  • Snubní prsteny wave ze žlutého 14k zlata
  • XMAS Package

Jednoduché snubní prstýnky vyrobené ze žlutého 14k zlata v designu inspirovaném vlnami oceánu. Působí lehce bohémsky a hodí se tak pro všechny dobrodružné povahy a ty, kteří hledají originální snubní prsteny. Dámský prsten lze sladit se zásnubními prsteny z kolekce Wave.

Prsteny vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Případná první výměna velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

19 800 Kč Dotaz na zboží
KÓD S0771013
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Povrch lesk
Drahokamy Bez kamene
Šířka dámský 2.0 mm
Šířka pánský 2.8 mm
Váha 3.65 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.