MENU

  Originální snubní prsteny z bílého zlata

  • Originální snubní prsteny z bílého zlata
  • Originální snubní prsteny z bílého zlata
  • Originální snubní prsteny z bílého zlata
  • Originální snubní prsteny z bílého zlata
  • Originální snubní prsteny z bílého zlata
  • XMAS Package

  Snubní prsteny vyrobené z bílého 14k zlata. Prsteny jsou ozdobeny originálním vzorem, který vzniká ručním vrypováním. Vhodné jsou pro pár, který hledá zajímavé a originální prsteny s nadčasovým designem.

  Prsteny vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Rytiny provádíme s ohledem na šířku obroučky, proto se prosím informujte o možnostech rytí přímo pro konkrétní model, rádi vám poradíme. Případná první výměna velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  21 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD s0434032
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Povrch Vryp
  Drahokamy Bez kamene
  Šířka dámský 3 mm
  Šířka pánský 4 mm
  Váha 9.0 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.