MENU

  Klasické zlaté snubní prsteny

  • Klasické zlaté snubní prsteny
  • Klasické zlaté snubní prsteny
  • Klasické zlaté snubní prsteny
  • XMAS Package

  Sada svatebních prstýnků ve 14k žlutém zlatě. Jednoduše elegantní a praktický design se perfektně hodí pro každodenní nošení. Oba prsteny mají klasický lesklý povrch. Ideální pro pár, který hledá nadčasovou eleganci a pohodlí. Tyto prsteny jsou vhodné i pro drobné rytiny.

  Prsteny vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Rytiny provádíme s ohledem na šířku obroučky, proto se prosím informujte o možnostech rytí přímo pro konkrétní model, rádi vám poradíme. Případná první výměna velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  21 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD s0434023
  Materiál Žluté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kamene
  Šířka dámský 3 mm
  Šířka pánský 4 mm
  Váha 5.8 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.