MENU

  Souprava šperků z bílého zlata s motivem kuličky

  • Souprava šperků z bílého zlata s motivem kuličky
  • Souprava šperků z bílého zlata s motivem kuličky
  • Souprava šperků z bílého zlata s motivem kuličky
  • Souprava šperků z bílého zlata s motivem kuličky
  • XMAS Package

  Sada minimalistických šperků z bílého 14k zlata. Jednoduché náušnice pecky doplňuje pevný náramek, který se díky flexi zpracování velmi snadno nasazuje. Skvělý doplněk pro jakoukoli příležitost, hodí se k outfitům nejrůznějšího stylu.

  Soupravy vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Jedná se o designově ladící šperky, u kterých garantujeme stejnou barvu i kvalitu drahokamů či perel. Soupravu vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  18 500 Kč Dotaz na zboží
  KÓD s0578012
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kamene
  Šířka 6.0 mm
  Váha 5.0 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.