MENU

Souprava moderních perlových šperků v růžovém zlatě

  • Souprava moderních perlových šperků v růžovém zlatě
  • Souprava moderních perlových šperků v růžovém zlatě
  • Souprava moderních perlových šperků v růžovém zlatě
  • XMAS Package

Sada náušnic a náhrdelníku z růžového 14k zlata. Šperky zdobí bílé sladkovodní perly o velikosti až 8.5 mm. Šperky jsou elegantní a minimalistické zároveň, skvěle se tak hodí pro každou příležitost. Tip na dárek pro milovnice perel.

Soupravy vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Jedná se o designově ladící šperky, u kterých garantujeme stejnou barvu i kvalitu drahokamů či perel. Soupravu vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

16 700 Kč Dotaz na zboží
KÓD s0581014
Materiál Růžové zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Perly Sladkovodní
Tvar kulatý
Barva bílá
Kvalita AAA
Průměr 8.0 - 8.5 mm
Váha 4.1 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.