MENU

Prsten se zeleným diamantem ve žlutém 14k zlatě

  • Prsten se zeleným diamantem ve žlutém 14k zlatě
  • Prsten se zeleným diamantem ve žlutém 14k zlatě
  • Prsten se zeleným diamantem ve žlutém 14k zlatě
  • Prsten se zeleným diamantem ve žlutém 14k zlatě
  • XMAS Package

Jemný prstýnek vyrobený ze žlutého 14k zlata zdobí zelený diamant v kulatém brusu neboli briliant. Zajímavé zbarvení kamene potěší zejména milovnice originálních šperků. Díky klasickému designu se hodí pro žádost o ruku, můžete ho ale využít i jako dárek nebo jen tak pro radost.

Prsten vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Případná první výměna velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

10 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD K0300083
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant zelený
Původ přírodní
Brus kulatý
Čistota SI
Barva fancy
Úpravy barvy
Průměr 3.0 mm
Váha 0.105 ct
Váha 1.22 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.