MENU

Prsten z bílého zlata s půlkarátovým modrým diamantem

  • Prsten z bílého zlata s půlkarátovým modrým diamantem
  • Prsten z bílého zlata s půlkarátovým modrým diamantem
  • Prsten z bílého zlata s půlkarátovým modrým diamantem
  • XMAS Package

Elegantní zásnubní prstýnek v nadčasovém designu zaujme netradiční kombinací barev. Jednoduchý kroužek z bílého 14k zlata zdobí vzácný modrý diamant o váze 0,5 ct. Zajímavá volba pro žádost o ruku, potěší všechny dámy, které preferují barevné drahokamy.

Prsten vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Případná první výměna velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

63 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD k0547022
Materiál Bílé zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant modrý
Brus kulatý
Barva modrý
Úpravy úpravy barvy
Průměr 5.0 mm
Váha 0.5 ct
Šířka 1.8 mm
Váha 2.0 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.