MENU

  Prsten z bílého zlata s půlkarátovým modrým diamantem

  • Prsten z bílého zlata s půlkarátovým modrým diamantem
  • Prsten z bílého zlata s půlkarátovým modrým diamantem
  • Prsten z bílého zlata s půlkarátovým modrým diamantem
  • XMAS Package

  Elegantní zásnubní prstýnek v nadčasovém designu zaujme netradiční kombinací barev. Jednoduchý kroužek z bílého 14k zlata zdobí vzácný modrý diamant o váze 0,5 ct. Zajímavá volba pro žádost o ruku, potěší všechny dámy, které preferují barevné drahokamy.

  Prsten pro vás vyrábíme v našem ateliéru v Praze ve všech běžných velikostech. Velikost můžete uvést v objednávce nebo ji upřesnit později, případná první úprava je bezplatná. Doprava zdarma, dárková krabička a certifikát pravosti jsou samozřejmostí.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  63 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0547022
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant modrý
  Brus kulatý
  Barva modrý
  Úpravy úpravy barvy
  Průměr 5.0 mm
  Váha 0.5 ct
  Šířka 1.8 mm
  Váha 2.0 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.