MENU

  Zásnubní prsten z bílého zlata s černým diamantem

  • Zásnubní prsten z bílého zlata s černým diamantem
  • Zásnubní prsten z bílého zlata s černým diamantem
  • Zásnubní prsten z bílého zlata s černým diamantem
  • XMAS Package

  Prstýnek z bílého 14k zlata s centrálně usazeným černým diamantem o průměru 3 mm. Ten je uchycen pomocí čtyř jednoduchých krapen, které neruší krásu prstenu. Klasický zásnubní design v netradičním provedení potěší zejména milovnice černé barvy.

  Prsten vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Případná první výměna velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  9 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0118022
  Materiál Bílé zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant černý
  Brus kulatý
  Čistota SI
  Barva černý
  Úpravy úpravy barvy
  Průměr 3.0 mm
  Váha 0.125 ct
  Váha 1.4 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.