MENU

Dlouhý náhrdelník s moissanitem ve žlutém zlatě

  • Dlouhý náhrdelník s moissanitem ve žlutém zlatě
  • Dlouhý náhrdelník s moissanitem ve žlutém zlatě
  • Dlouhý náhrdelník s moissanitem ve žlutém zlatě
  • XMAS Package

Moderní řetízkový náhrdelník vyrobený ze 14k žlutého zlata v jehož středu se blýská moissanit v hladké obrubě. Délka řetízku je 42 cm a visací část je dlouhá 19,5 cm. Jedná se o zajímavý šperk, který zaujme i u jednoduchého outfitu.

Náhrdelník vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

15 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD k0864013
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Moissanit
Brus emerald
Šířka 3.0 mm
Výška 5.0 mm
Váha 0.250 ct
Váha 2.3 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.