MENU

Jemný zlatý přívěsek tyčinka

  • Jemný zlatý přívěsek tyčinka
  • Jemný zlatý přívěsek tyčinka
  • XMAS Package

Originální minimalistický náhrdelník ze 14k žlutého zlata. Na klasickém řetízku dlouhém 50 cm je volně zavěšený přívěsek v podobě hladké tyčky. Skvěle se hodí k vrstvení s dalšími zlatými šperky na krk. Ideální dárek pro obdivovatelky čistých linií.

Náhrdelník vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

6 400 Kč Dotaz na zboží
KÓD k0679013
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kamene
Výška 32.8 mm
Délka 500 mm
Váha 1.80 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.