MENU

Zlatý náhrdelník s visacím řetízkem a tyčinkami

  • Zlatý náhrdelník s visacím řetízkem a tyčinkami
  • Zlatý náhrdelník s visacím řetízkem a tyčinkami
  • XMAS Package

Nápaditý náhrdelník ze 14k žlutého zlata působí velmi jemně a zároveň na první pohled zaujme. 47cm řetízek kolem krku uprostřed zdobí visací řetízek v délce 25,5 cm, na obou stranách zakončený hladkou tyčinkou. Náhrdelník vynikne jako solitér, skvěle se ale hodí také k vrstvení s dalšími šperky.

Náhrdelník je vyroben ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej včetně řetízku ze stejného kovu ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v designové krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci

Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

11 900 Kč Dotaz na zboží
KÓD K0684013
Materiál Žluté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kamene
Délka 615.00 mm
Váha 3.50 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.