MENU

  Náhrdelník ze zlata se srdíčkem

  • Náhrdelník ze zlata se srdíčkem
  • Náhrdelník ze zlata se srdíčkem
  • Náhrdelník ze zlata se srdíčkem
  • Náhrdelník ze zlata se srdíčkem
  • XMAS Package

  Na řetízku ze žlutého 14k zlata visí přívěsek ve tvaru srdce o šířce 2 cm. Jednoduché srdíčko je ideální k vyznání lásky a ocení jej zejména ženy, které preferují minimalistické šperky. Srdíčko je zavěšeno na řetízku typu ankr dlouhém 45 cm. Díky kvalitnímu zpracování si šperk zachová svou krásu po mnoho let.

  Náhrdelník vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej včetně řetízku ze stejného kovu ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Požadujete-li jinou délku nebo typ řetízku, můžete to uvést do poznámky v objednávce. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  6 400 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0765013
  Materiál Žluté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kamene
  Šířka 20 mm
  Výška 19 mm
  Váha 2.0 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.