MENU

  Prstýnek špička ze žlutého zlata

  • Prstýnek špička ze žlutého zlata
  • Prstýnek špička ze žlutého zlata
  • Prstýnek špička ze žlutého zlata
  • Prstýnek špička ze žlutého zlata
  • XMAS Package

  Moderní prsten vyrobený ze žlutého 14k zlata, vytvarovaný do špičky, se výjimečně hodí jako snubní prsten. Nasadí se k výraznějšímu zásnubnímu prstenu s větším kamenem, společně pak tvoří trendy a chic kombinaci. Nosit jej lze i samostatně, potěší hlavně ženy, které preferují minimalistické šperky. 

  Prsten vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy. Případná první výměna velikosti je do 60 dnů bezplatná. Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací ohledně velikostí a úprav prstenů najdete v našem průvodci.

   

  Dostupnost: doba dodání je 3 týdny

  2 900 Kč Dotaz na zboží
  KÓD k0344013
  Materiál Žluté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kamene
  Váha 0.7 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samém srdci staré Prahy, v oblasti, která je již po staletí centrem českého zlatnictví a šperkařství. Místní atmosféra tradice a historie tohoto řemesla nám přináší inspiraci každý den. Při výrobě šperků stavíme na poctivé ruční práci a tradičních metodách. Zlatnice a zlatníci v naší dílně věnují pozornost každému detailu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály z ověřených zdrojů, aby vám šperky vydržely dlouho krásné i při každodenním nošení. Prodej šperku bereme jako závazek na celý život. Ať už u nás kupujete dárek pro někoho blízkého, nebo něco sobě pro radost, ke každému šperku KLENOTA vám poskytneme také profesionální servis.